Çağrı Merkezi / (0850) 302 65 34

Bize Yazın / info@akdamarajans.com

Haber ve Duyurular

Anasayfa / Haber ve Duyurular
Sevdiklerinizle Paylaşın

O dev projeyi Akdamar Ajans üstlendi

Bir Fidan Bir Umut Derneği tarafından Van'da inşa edilecek 7500 metre karelik kampüsün PR çalışmaları Akdamar Ajans tarafından yürütülecek.Bir Fidan Bir Umut Derneği'nin Medya, sosyal Medya, Reklam, Tanıtım, Organizasyon, Promosyon, Matbaa, Bilişim, Toplu Sms çalışmaları Akdamar Ajans tarafından yapılıyor....

» Detaylar

'Sütçü' Akdamar Ajans'ı Tercih Etti

Van'ın merkez Edremit ilçesinde Van Gölü'ne sıfır bir konumda inşaa edilen Sütçü Kahvaltı & Cafe Reklam, Tanıtım, Promosyon, Toplu Sms, Medya ve Sosyal Medya çalışmaları için Akdamar Ajans'ı tercih etti.

» Detaylar

Akdamar Ajans'tan anlamlı kampanya

Van başta olmak üzere bir çok ilde faliyet gösteren Akdamar Ajans "Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın" kampanyasıyla yardıma ihtiyacı olan insanları giydiriyor. Van'ın en işlek noktası olan Beşyol kavşağına kurulan askılı standına yardımseverler tarafından elbiseler asılıyor. İhtiyacı olan vatandaşlar da ihtiyacı olan elbiseyi ask...

» Detaylar

Burhan Camlı Sigorta Akdamar Ajans'ı Tercih Etti

Van'ın en büyük ve en köklü sigorta şirketleri arasında yer alan Burhan Camlı Sigorta; Reklam Tanıtım ve Medya çalışmaları için Akdamar Ajans'ı tercih etti.

» Detaylar

Yumurcak'ta dev kampanya!

Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan Yumurcak Oyuncak ve Kanz Mobilya mağazası, yaptığı indirimleri Akdamar Ajans yardımıyla duyuruyor.

» Detaylar
Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...