Çağrı Merkezi / (0850) 302 65 34

Bize Yazın / info@akdamarajans.com

Akdamar Ajans'tan anlamlı kampanya

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Akdamar Ajans'tan anlamlı kampanya
Sevdiklerinizle Paylaşın

Van başta olmak üzere bir çok ilde faliyet gösteren Akdamar Ajans "Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın" kampanyasıyla yardıma ihtiyacı olan insanları giydiriyor. Van'ın en işlek noktası olan Beşyol kavşağına kurulan askılı standına yardımseverler tarafından elbiseler asılıyor. İhtiyacı olan vatandaşlar da ihtiyacı olan elbiseyi askıdan alıp ihtiyacını görüyor.

Van'da kış aylarının soğuk geçtiği bu günlerde yerel bir reklam şirketi olan Akdamar Ajans anlamlı bir kampanya başlattı. Ajans, Van'ın en kalabalık noktalarından Beşyol kavşağına askılı bir stand kurdu. Yardımsever vatandaşlar, evlerinde kullanmadığı elbiseleri buraya getirip askıya asıyor. İhtiyaç sahibi olanlar ise elbiseleri alabiliyor. Kampanyayla ilgili bilgi veren Akdamar Ajans kurucusu Uğur Tunçdemir, soğuk geçen kış aylarında ihtiyaç sahibi kişilere ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. Bölgede, üstünde bir palto, ayağında bir ayakkabı olmayan kişiler olduğuna dikkat çeken Tunçdemir, "Bu tür insanlarımıza yardımcı olmak, örnek olma çabası içerisindeyiz. Bizim burada yaptığımız, bir kampanyadan çok halkımıza bir hatırlatmadır. Amacımız Van'da yaşayan herkesin, ihtiyaç fazlası elbiselerini, gıdalarını ihtiyaç sahibi kişilerle paylaşmasıdır, yardımlaşmayı sağlamaktır." dedi.

Ön ayak olabilmek için Akdamar Ajansı olarak bu projeyi üstlendiklerini ifade eden Tunçdemir, projenin çeşitli illerde yapıldığını ve Van'da ilk defa gerçekleştirildiğini dile getirdi. Bu hizmetin, diğer illerde belediye tarafından yapıldığını vurgulayan Tunçdemir, "Biz burada şahıs olarak ilk kez düzenliyoruz. Bizim amacımız farkındalık yaratmak ve yardımcı olmaktır. Paylaşmak hem bizim geleneğimizde hem de bizim kültürümüzde var, çok önemli bir yer kaplıyor. Biz de paylaşım kültürünü yaşatmak için sosyal sorumluluk projelerini destekliyoruz ve içinde yer alıyoruz." diye ifade etti.

Vatandaşlar ise proje sahiplerine teşekkür ederek, "Allah onlardan razı olsun. Güzel bir projedir. Buraya asmışlar, ihtiyacı olanlar alıp gidiyorlar. Buraya elbiselerini getiriyorlar. Güzel bir örnektir. Mesela dışarıda kalan sahipsiz insanlar için ihtiyacı olsun, ne olursa olsun ihtiyaç sahibi olan insanlarımız çok güzel. Mesela kıştır. Allah razı olsun. Giysisi olsun, ayakkabısı olsun, herhangi bir şey olursa ihtiyaç sahibi buradan alır kendine. Bu da bizim Van'ımız için iyi." diye konuştu.

İhtiyacı olan Vanlılar ücretsiz giyinecek

İhtiyacı olan Vanlılar ücretsiz giyinecek

İhtiyacı olan Vanlılar ücretsiz giyinecek

İhtiyacı olan Vanlılar ücretsiz giyinecek

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...